CZCIONKA:
KONTRAST:

Szanowni Państwo,

zapraszamy wszystkich Doktorantów Politechniki Opolskiej na ogólnouczelniane zebranie Doktorantów, wybory elektorów do Uczelnianego Kolegium Elektorów oraz Wydziałowego Kolegium Elektorów. Spotkanie odbędzie się w dniu 12.02.2024 r. o godzinie 17:30 w sali 107 w budynku P4 II kampusu PO.


Przewodnicząca SDPO
Wiktoria Wilczyńska

Szanowni Państwo,

W dniach 11 i 12 grudnia odbyło się szkolenie "Wystąpienia publiczne". Warsztaty zorganizowano w ramach programu Rządzimy się sami, Małe granty na Wielkie Sprawy. Zadanie publiczne było finansowane ze środków otrzymanych od Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Młodzieżowy na lata 2022-2033. Program pod patronatem Przewodniczącego rady NIW, Współprzewodniczącego Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem Piotra Mazurka, we współpracy z fundacją Sapare Aude.

LINK DO ZDJĘĆ Z WYDARZENIA [KLIKNIJ]

Szanowni Państwo,


uprzejmie informuję, o szkoleniu pt. "Wystąpienia publiczne", które odbędzie się:

  • Dla doktorantów I i II roku Szkoły Doktorskiej (za wyjątkiem 13 osób z I-go roku oraz 3 osób z II-go roku - listy posiadają starości) w dniu 11 grudnia 2023 w godzinach 9.00-14.00, sala 101 bud 4 II Kampus PO
  • Dla doktorantów III i IV roku Szkoły doktorskiej (dodatkowo 13 osób z I-go roku oraz 3 osoby z II-go roku -listy posiadają starości) w dniu 12 grudnia 2023 r. w godzinach 9.00-14.00, sala 124 bud 9 II Kampus PO
  • Udział w szkoleniu jest obowiązkowy dla wszystkich doktorantów.

Szkolenie finansowane jest w ramach inicjatywy Rządzimy się sami! Małe Granty na Wielkie Sprawy, której organizatorem jest FUNDACJA INICJATYW SPOŁECZNYCH "SAPERE AUDE". Zadanie realizowane ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Młodzieżowy na lata 2022-2033. Program pod patronatem Przewodniczącego rady NIW, Współprzewodniczącego Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem Piotra Mazurka. Działania i wsparcie objęte Konkursem jest częścią Rządowego Programu Funduszu Młodzieżowego na lata 2022–2033 (w skrócie RPFM) organizowanego przez Komitet do Spraw Pożytku Publicznego, w ramach Departament Społeczeństwa Obywatelskiego Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Logo NIW

W razie pytań proszę o kontakt z Przewodniczącym Samorządu Doktorantów:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Przewodniczący SDPO
Karol Bierczyński

Szanowni Państwo,

 

W dniu 27.11.2023 r. w sali 107 w budynki P4 (II kampus na Prószkowskiej) o godzinie 17:00 odbędzie się zebranie wyborcze w trakcie którego przeprowadzony zostanie wybór Rady Doktorantów Politechniki Opolskiej na rok 2024.
Zapraszam wszystkich Doktorantów. 

Przewodniczący SDPO
Karol Bierczyński

Szanowni Państwo,
 
 

Zapraszamy wszystkich Doktorantów Politechniki Opolskiej na Ogólnouczelniane Zebranie Doktorantów, które odbędzie się w dniu 23.10.2023 r. o godzinie 17.00 w sali 004 w budynku P6 II kampusu PO.

 
Przewodniczący SDPO
Karol Bierczyński

Szanowni Państwo,

 

Doktorantom II, III i IV roku przypominamy o konieczności złożenia do swojego promotora wypełnionego arkusza oceny okresowej doktoranta za rok akademiki 2022/2023 (do pobrania poniżej) do dnia 15 października.

Arkusz oceny okresowej

Przewodniczący SDPO
Karol Bierczyński

Szanowni Państwo,

 

Serdeczne zapraszamy na darmowe webinary dla Doktorantów, szczegóły w linku poniżej:

https://view.highspot.com/viewer/651f0dc5ccf33746fed12c5d

Przewodniczący SDPO
Karol Bierczyński

Szanowni Państwo,


w załączeniu poniżej do pobrania zarządzenie z dnia 3 października 2023 r. w regulujące kwestie odbywania praktyk zawodowych przez doktorantów szkoły doktorskiej w Politechnice Opolskiej. W razie pytań lub wątpliwości dotyczącymi odbywaniem praktyk zachęcam do kontaktu z przedstawicielami Samorządu Doktorantów, lub biurem Szkoły Doktorskiej.

ZARZĄDZENIE NR 88/2023

Przewodniczący SDPO
Karol Bierczyński

Szanowni Państwo,

 

W dniu 27.09.2023 r. (środa) o godzinie 19.00 pod linkiem https://etele2.po.edu.pl/dar-ls2-oyq-8cl odbędzie się Ogólnouczelniane Zebranie Doktorantów.
Zapraszamy wszystkich Doktorantów.
 
 
Przewodniczący SDPO
Karol Bierczyński

Szanowni Państwo,

 

W dniu 11.07.2023 r. odbędzie się w formie zdalnej posiedzenie zwyczajne Rady Doktorantów Politechniki Opolskiej.
Link od spotkania: https://etele2.po.edu.pl/dar-ls2-oyq-8cl

 

Przewodniczący SDPO
Karol Bierczyński