CZCIONKA:
KONTRAST:

Baza opiekunów naukowych (w przyszłości promotorów) ma charakter informacyjny, każdy z kandydatów na studia 3’go st. powinien indywidualnie odbyć rozmowę i otrzymać zgodę przyszłego opiekuna naukowego na prowadzenie zaproponowanego przez kandydata tematu mającego potencjał dysertacyjny (rokujący naukowo). Baza jest systematycznie uzupełniana zgodnie z aktualnym stanem wiedzy.

W przypadku chęci zgłoszenia swojej osoby do bazy, Profesorowie proszeni są o wysłanie maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. wraz z krótkim opisem swoich zainteresowań i obszarów badań. Informacje zostaną dopisane do bazy bezzwłocznie.

Uwaga! Aktualna baza potencjalnych opiekunów i promotorów jest integrowana ze stroną Doktorantów Wydziału Budownictwa. Pełna lista jest w tej chwili dostępna jeszcze pod adresem: http://wb-doktoranci.po.opole.pl/aktualnosci/baza-promotorow/

Baza potencjalnych opiekunów i promotorów doktorantów, których obszar zainteresowań zawiera się w dysyplinie: ..., ..., ...

Baza potencjalnych opiekunów i promotorów doktorantów, których obszar zainteresowań zawiera się w dysyplinie: elektrotechniki, automatyki lub informatyki. Uwaga, lista jest na bieżąco uzupełniana!

Baza potencjalnych opiekunów i promotorów doktorantów, których obszar zainteresowań zawiera się w dysyplinie: mechaniki lub budowy i eksploatacji maszyn. Uwaga, lista jest na bieżąco uzupełniana!