Strona główna

Doktoranci Politechniki Opolskiej

Lista aktualna na rok 2016/2017

 

Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki:

Rok I

  1. Bzowski Błażej
  2. Chyliński Mirosław
  3. Gryszpiński Mirosław
  4. Kołodziej Rafał
  5. Korasiak Przemysław
  6. Maleska Marcin
  7. Siui Dżhulietta
  8. Szpulak Piotr
  9. Różańska Agnieszka
  10. Wawrzyniak Stanisław
  11. Żołubak Magda

Rok II

  1. Dołęgowski Michał
  2. Fedczuk Stanisław 
  3. Gabor Rafał 
  4. Jodłowiec Marcin
  5. Krok Marek 
  6. Konieczko Piotr
  7. Kulik Marcin
  8. Olczak Andrzej
  9. Osuchowski Jakub
  10. Ozon Tomasz
  11. Rogowski Krzysztof
  12. Stach Tomasz
  13. Szymocha Sławomir
  14. Świerczyńska Dominika
  15. Turba Tomasz
  16. Wojtkiewicz Krystian
  17. Zawadzki Janusz

Rok III

  1. Krzewiński Sławomir
  2. Kunicki Michał
  3. Laskowski Marek
  4. Ostaszewska-Smykała Agata
  5. Piekielny Paweł
  6. Płatek Maciej
  7. Rzeźnik Kamil
  8. Smykała Krzysztof
  9. Strzelczyk Przemysław
  10. Śliwiński Artur
  11. Wach Łukasz
  12. Zoworka Mariusz

Rok IV

  1. Berger Paweł
  2. Fedorowicz Paweł
  3. Gwóźdź Janusz
  4. Kaszpruk Natalija
  5. Klepczyk Krzysztof
  6. Machaczek Marek
  7. Moczko Agnieszka
  8. Woźnica Piotr

Rok IV - przedłużenie

  1. Kozioł Michał
  2. Szymaniec Krystian
  3. Tiszbierek Agnieszka

 

Wydział Mechaniczny:

Rok I

  1. Czerkawska Patrycja
  2. Juszczak Adam
  3. Kaszubska Mirosława
  4. Konieczny Mateusz
  5. Kos Marcin
  6. Kubik Olga
  7. Lepich Michał
  8. Moczko Joanna
  9. Piskorowska Bernadetta
  10. Szydłowska Adriana
  11. Piwowarski Dawid

Rok II

  1. Drabik Dawid
  2. Hennek Krystian
  3. Ilnicki Adam
  4. Jarosz Krzysztof
  5. Kącki Jarosław
  6. Kołodziej Szymon
  7. Koziarska Justyna
  8. Krogulec Damian
  9. Ksiądzyna Piotr
  10. Lenkiewicz Michał
  11. Löschner Piotr
  12. Malek Anna
  13. Marcinkowski Marcin
  14. Masłowski Dariusz
  15. Mazurek Bartosz
  16. Napieraj Monika
  17. Nosol Adrian
  18. Patyna Agnieszka
  19. Pawlita-Posmyk Monika
  20. Sowa Anita
  21. Szegda Agnieszka
  22. Winiarski Przemysław

Rok III

  1. Agrest Dżulian
  2. Antczak Dominika
  3. Boronowska Ewelina
  4. Bułka Agnieszka
  5. Bylicki Patryk
  6. Fedak Waldemar
  7. Gancarski Wojciech
  8. Gużda Arkadiusz
  9. Król Lucjan
  10. Kulesa Anna
  11. Kwiatkowski  Grzegorz
  12. Łagoda Marek
  13. Maleska Tomasz
  14. Mizerna Kamila
  15. Najwer Michał

Rok IV

  1. Böhm Ewelina
  2. Czok Rafal
  3. Gąsior Daria
  4. Haberecht Marcin
  5. Kuterasińska Justyna
  6. Lewandowski Janusz
  7. Malek Krystian
  8. Materac Agnieszka
  9. Mróz Piotr
  10. Podgórni Ewelina
  11. Polańczyk  Ewa
  12. Szurgacz Erhard
  13. Wacławczyk Paweł

Rok IV - przedłużenie

  1. Bogdan-Chudy Marta
  2. Bok Agnieszka
  3. Chudy Roman
  4. Czabak-Górska Izabela
  5. Czapla Beata
  6. Landwójtowicz Agata
  7. Ledwoń Waldemar
  8. Misiura Grzegorz
  9. Niezgoda Konrad
  10. Owsiński Robert
  11. Pijarowski Piotr
  12. Skoczkowska Karolina
  13. Sroka  Joanna
  14. Trofimowicz Adam
  15. Wilde Joanna
  16. Zgolak Piotr

 

Wydział Budownictwa i Architektury:

Rok I

  1. Bońkowski Piotr
  2. Gajda Marek
  3. Janus Grzegorz
  4. Jęglet Karolina
  5. Kwiotek Łukasz
  6. Midek Urszula
  7. Oczkowska Marta

Rok IV - przedłużenie

  1. Czabak Mariusz
  2. Jurowski Krystian
  3. Tatara Karolina
  4. Tatara Marcin

 * w przypadku błędów prosimy o Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z administracją strony


 

Brejnak Krzysztof
Czuczwara wojciech
Gałek Marcin
Kozioł Michał
Niedźwiecki Marcin
Roszkowiak Damian
Schneider Piotr
Szymaniec Krystian
Tiszbierek Agnieszka
Urbaniec Ireneusz
Wilczek Marcin

Nauka

Jednostki uczelniane

Organizacje

on-line

Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.