Strona główna

Poczet Przewodniczących SDPO

Agnieszka Łagoda
01.01.2016 – obecnie


Rafał Gasz
10.12.2012 – 31.12.2015


Andrzej Kurek
19.10.2010 – 09.12.2012 


Tomasz Krupa
1.02.2010 – 18.10.2010 


Andrzej Chabraszewski
29.09.2009 – 30.01.2010 


Łukasz Biłos
1.10.2008 – 28.09.2009


Ewelina Szydłowska
1.10.2007 – 30.09.2008 


Violetta Stecyk
23.05.2006 – 30.09.2007 


 

Nauka

Jednostki uczelniane

Organizacje

on-line

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.