Strona główna

Rady Doktorantów Politechniki Opolskiej

Skład osobowy Rady Doktorantów Politechniki Opolskiej:

  • XII kadencji - 01.01.2017 - obecnie:
    • Agnieszka Łagoda - przewodnicząca
    • Urszula Midek - I zastępca
    • Sławomir Szymocha - II zastępca
    • Rafał Gabor
    • Dariusz Masłowski
    • Monika Pawlita-Posmyk
    • Agnieszka Szegda
    • Adriana Szydłowska
    • Tomasz Turba

  • XI kadencji - 01.01.2016 - 31.12.2016:
    • Agnieszka Łagoda - przewodnicząca
    • Krystian Malek - I zastępca
    • Sławomir Szymocha - II zastępca
    • Rafał Gabor
    • Krystian Jurowski
    • Marek Łagoda
    • Agnieszka Szegda
    • Tomasz Turba
  • X kadencji – 01.01.2015 – 31.12.2015:
    • Rafał Gasz - przewodniczący
    • Agnieszka Łagoda - I zastępca
    • Piotr Graca - II zastępca
    • Karolina Gozarska
    • Michał Kozioł
    • Krystian Malek
    • Karolina Skoczowska
    • Izabela Wardach
  • IX kadencji – 01.01.2014 – 31.12.2014:
    • Rafał Gasz - przewodniczący
    • Ewa Marcisz - I zastępca
    • Karolina Gozarska - II zastępca
    • Joanna Dratwa
    • Piotr Graca
    • Łukasz Grzesik
    • Agnieszka Łagoda
    • Izabela Wardach
  • VIII kadencji – 10.12.2012 – 31.12.2013:
    • Rafał Gasz - przewodniczący
    • Michał Böhm - zastępca
    • Joanna Dratwa
    • Ewa Marcisz
    • Karolina Drozdowska
    • Mirosław Lasar
    • Łukasz Grzesik
    • Piotr Zgolak
  • VII kadencji – 18.10.2011 – 09.12.2012:
    • Andrzej Kurek - przewodniczący
    • Mirosław Lasar - zastępca
    • Michał Böhm
    • Sławomir Pochwała
    • Magdalena Niziołek
    • Rafał Gasz
    • Karolina Drozdowska
  • VI kadencji – 19.10.2010 – 17.10.2011:
    • Andrzej Kurek - przewodniczący
    • Sławomir Pochwała
    • Marta Kurek
    • Magdalena Niziołek
    • Mirosław Lasar
  • V kadencji – 01.02.2010 – 18.10.2010:
    • Tomasz Krupa - przewodniczący
    • Sławomir Pochwała
    • Magdalena Rosik
    • Katarzyna Glatki
    • Michał Podpora
  • IV kadencji – 29.09.2009 – 30.01.2010:
    • Andrzej Chabraszewski - przewodniczący
    • Sławomir Pochwała
    • Magdalena Rosik
    • Katarzyna Glatki
    • Michał Podpora
  • III kadencji – 01.10.2008 – 28.09.2009:
    • Łukasz Biłos - przewodniczący
    • Anna Błaszczak-Gawlik
    • Joanna Chałubniec
    • Katarzyna Oszańca
    • Michał Podpora
    • Małgorzata Zygarlicka
  • II kadencji – 01.10.2007 – 30.09.2008:
    • Ewelina Szydłowska - przewodnicząca
    • Łukasz Biłos
    • Anna Błaszczak-Gawlik
    • Marek Krawczyk
    • Alina Twardowska
    • Krzysztof Zosik
  • I kadencji – 23.05.2006 – 30.09.2007:
    • Violetta Stecyk - przewodnicząca
    • Łukasz Biłos
    • Sebastian Borucki
    • Dominika Matuszek
    • Joanna Sobkowicz
    • Ewelina Szydłowska

Nauka

Jednostki uczelniane

Organizacje

on-line

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.