Strona główna

Doktoranci Politechniki Opolskiej

Lista aktualna na rok 2017/2018

Wydział Budownictwa i Architektury:

ROK I

  1. Bułka Agnieszka
  2. Grygorowicz Maciej
  3. Grzona Aleksandra
  4. Haberecht Marcin
  5. Huras Łukasz
  6. Jeż Kamil
  7. Malek Anna
  8. Maleska Tomasz
  9. Matyjaszczyk Damian

Rok II

  1. Bońkowski Piotr
  2. Janus Grzegorz
  3. Jęglet Karolina
  4. Kwiatkowska Urszula
  5. Oczkowska Marta

Rok IV - przedłużenie

  1. Tatara Marcin

 

Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki:

Rok I

  1. Besztak Rafał
  2. Cebula Dawid
  3. Debita Łukasz
  4. Feliks Tomasz
  5. Jancarczyk Daniel
  6. Kalus Wiktoria
  7. Kozioł Kamil
  8. Krupierz Przemysław
  9. Kucharska Anna
  10. Malski Michał
  11. Miszuda Łukasz
  12. Shylenko Andrii
  13. Sikora Mariusz
  14. Stachoń Michał
  15. Szywalski Patryk
  16. Weber Dawid

Rok II

  1. Bzowski Błażej
  2. Chyliński Mirosław
  3. Gryszpiński Mirosław
  4. Kołodziej Rafał
  5. Korasiak Przemysław
  6. Maleska Marcin
  7. Różańska Agnieszka
  8. Siui Dżhulietta
  9. Szpulak Piotr
  10. Wawrzyniak Stanisław
  11. Żołubak Magda

Rok III

  1. Dołęgowski Michał
  2. Fedczuk Stanisław 
  3. Gabor Rafał 
  4. Jodłowiec Marcin
  5. Krok Marek 
  6. Kulik Marcin
  7. Olczak Andrzej
  8. Osuchowski Jakub
  9. Rogowski Krzysztof
  10. Stach Tomasz
  11. Szymocha Sławomir
  12. Świerczyńska Dominika
  13. Turba Tomasz
  14. Wojtkiewicz Krystian
  15. Zawadzki Janusz

Rok IV

  1. Kunicki Michał
  2. Ostaszewska-Smykała Agata
  3. Piekielny Paweł
  4. Płatek Maciej
  5. Rzeźnik Kamil
  6. Smykała Krzysztof
  7. Strzelczyk Przemysław
  8. Śliwiński Artur
  9. Wach Łukasz
  10. Zoworka Mariusz

Rok IV - przedłużenie

  1. Gwóźdź Janusz
  2. Kaszpruk Natalija
  3. Klepczyk Krzysztof
  4. Machaczek Marek

 

Wydział Mechaniczny:

Rok I

  1. Giera Julia
  2. Gogolin Artur
  3. Heinze Alexander
  4. Jeruzalski Marcin
  5. Niemiec Patrycja
  6. Nowak Jarosław
  7. Okoń Patryk
  8. Stolarek Waldemar
  9. Suchan Justyna
  10. Walczak Dominik

Rok II

  1. Czerkawska Patrycja
  2. Kaszubska Mirosława
  3. Konieczny Mateusz
  4. Kos Marcin
  5. Lepich Michał
  6. Marcinkowski Marcin
  7. Moczko Joanna
  8. Piskorowska Bernadetta
  9. Szydłowska Adriana
  10. Piwowarski Dawid

Rok III

  1. Drabik Dawid
  2. Hennek Krystian
  3. Ilnicki Adam
  4. Jarosz Krzysztof
  5. Kącki Jarosław
  6. Kołodziej Szymon
  7. Koziarska Justyna
  8. Krogulec Damian
  9. Lenkiewicz Michał
  10. Löschner Piotr
  11. Malek Anna
  12. Masłowski Dariusz
  13. Mazurek Bartosz
  14. Napieraj Monika
  15. Nosol Adrian
  16. Patyna Agnieszka
  17. Pawlita-Posmyk Monika
  18. Sowa-Watrak Anita
  19. Szegda Agnieszka
  20. Winiarski Przemysław

Rok IV

  1. Agrest Dżulian
  2. Antczak Dominika
  3. Boronowska Ewelina
  4. Bułka Agnieszka
  5. Fedak Waldemar
  6. Gancarski Wojciech
  7. Gużda Arkadiusz
  8. Król Lucjan
  9. Kwiatkowski  Grzegorz
  10. Łagoda Marek
  11. Maleska Tomasz
  12. Mizerna Kamila
  13. Najwer Michał

Rok IV - przedłużenie

  1. Böhm Ewelina
  2. Czok Rafal
  3. Gąsior Daria
  4. Kuterasińska-Warwas Justyna
  5. Lewandowski Janusz
  6. Łagoda Agnieszka
  7. Łukasiewicz Ewelina
  8. Malek Krystian
  9. Misiura Grzegorz
  10. Mróz Piotr

 

 * w przypadku błędów prosimy o Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z administracją strony


 

Brejnak Krzysztof
Czuczwara wojciech
Gałek Marcin
Kozioł Michał
Niedźwiecki Marcin
Roszkowiak Damian
Schneider Piotr
Szymaniec Krystian
Tiszbierek Agnieszka
Urbaniec Ireneusz
Wilczek Marcin

Nauka

Jednostki uczelniane

Organizacje

on-line

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.