Strona główna

TEDxPolitechnikaOpolska „Pasje młodego człowieka”

Już 2 grudnia br. w Auli Zespołu Dydaktycznego „Łącznik” przy ulicy Mikołajczyka 16 w Opolu odbędzie się pierwsze w regionie wydarzenie spod znaku TEDx. Tematem przewodnim konferencji będą „Pasje młodego człowieka”.

 

Działając na licencji TED.com - znanej na całym świecie konferencji skupionej wokół technologii, nauki, kultury 

i rozrywki będziemy promować idee, które warte są rozpowszechniania. Nasza konferencja będzie lokalną wersją konferencji TED oraz częścią programu TEDx, czyli imprez organizowanych przez fanów TED na całym świecie. Osoby, które chcą poznać pasje innych wysłuchają wystąpień przygotowanych przez naszych prelegentów – studentów i absolwentów Politechniki Opolskiej.

Jeśli chcesz nauczyć się jeździć na monocyklu, poznać komentatora e-sportu, odkryć, jaki jest najnudniejszy zawód świata, a przy okazji poznać świetny przepis na bezalkoholowy drink, który zwali Twoich gości z nóg – przyjdź na TEDxPolitechnikaOpolska!!!

Zapraszamy do rejestrowania się i współuczestniczenia w naszej konferencji - formularz rejestracyjny dla widowni dostępny jest na stronie internetowej www.tedxpolitechnikaopolska.com.

Organizatorami konferencji są: Dział Współpracy i Rozwoju Politechniki Opolskiej oraz Urząd Miasta Opola.

Więcej informacji: www.tedxpolitechnikaopolska.com ; www.facebook.com/TEDxPolitechnikaOpolska


 

Nauka

Jednostki uczelniane

Organizacje

on-line

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.